Hakkımızda

Huzurlu bir ortamda, güzelliğinize biraz daha ışıltı katmak için ister misiniz?

Öyleyse, Pembe Bakım’a gitmelisiniz. Temiz ve sıcak bir ortamda hizmet veren Pembe Bakım ‘da, Ayla Erdoğan yönetiminde manikür, pedikür, ağda, makyaj, kaş-bıyık alma, parafinle el-ayak bakımı, günlük ve ipek kirpik ekme işlemleri yaptırabilirsiniz.

Açılışından bu yana kalite ve temizlikten ödün vermeyen Pembe Bakım, bir yandan müşterileri için keyiflli ve hijyenik bir ortam sağlarken; bir yandan da sıcak ve güleryüzlü bakım hizmetleri karşılığında oldukça uygun ücretler alıyor.

Özel bir gün için, Pembe Bakım’da ya da dilediğiniz herhangi başka bir mekanda Pembe Bakım’ın profesyonel ekibi, hizmete hazır.

Pembe Bakım’ın dostluklara kucak açan sıcak atmosferi de, merkezin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Pembe Bakım uzmanları biliyorlar ki, kadınlar çok sosyal varlıklar ve buraya sırf bakım yaptırmak için değil; aynı zamanda sohbet etmeye ve sırlarını paylaşmaya da geliyorlar. Bahçenin yeşili, çiçeklerin rengarenk tonları ve başdöndüren kokuları arasındaki neşeli sohbetler, güncel dergiler üzerinde gerçekleşen konuşmalara, özel çay ve kahve servisinin sağladığı huzur da ekleniyor.

Park sorunu bulunmayan Pembe Bakım, randevu sistemiyle hizmet veriyor. Pazartesi – Cumartesi 09.00 – 20.00 saatleri arasında dilediğiniz saatte konuğumuz olabilirsiniz.

Scroll to top